PlacekTSW napisał(a):

|
Nie łudźcie się, Paweł nie wróci, mamy już 6 napastników do opłacenia i bednarz na bank nie będzie chciał mieć siódmego.
|
Iluz? prosze o nazwiska, Sikorskiego nie licz, bo to nie jest pilkarz.Mamy tak naprawde jednego napastnika i to gorszego niz Brozek, jezeli ich porownac w optymalnej formie.Mysle, ze Cupial zrobil by wyjatek i dal kase na kontrakt Brozka, on go lubi, a poza tym niedawno zarbilismy na nim 2 ml euro, a teraz wraca za darmo.Chociaz mam zle przeczucia, ze mogl rozmawiac z Legia.Tym wiecej, ze najlepsze mecze gral z Legia i strzelal im mnostwo bramek, napewno bardzo chcieliby go pozyskac, no i szukaja doswiadczonego napastnika.