Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59224
Stary 10.08.2012, 17:11
Paweł Brożek za porozumieniem stron rozwiązał swój kontrakt z tureckim Trabzonspor Kulübü.


Gdyby nie bylo Sikorskiego to pewnie teraz dogadali by sie z Brozkiem.Mysle jednak , ze Brozek spokojnie gwarantuje 10 goli w sezonie, moze nasz zarzad zmieni zdanie.Sikorski i tak gra za frytki.Mi sie wydaje, ze jezeli Brozek rozwiazal umowe to musi byc z kims dogadany, moze ze Slaskiem?Bo chyba nie z Legia...
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 10.08.2012 o godz. 17:14.
Odpowiedz cytując