Paweł Brożek za porozumieniem stron rozwiązał swój kontrakt z tureckim Trabzonspor Kulübü.
Gdyby nie bylo Sikorskiego to pewnie teraz dogadali by sie z Brozkiem.Mysle jednak , ze Brozek spokojnie gwarantuje 10 goli w sezonie, moze nasz zarzad zmieni zdanie.Sikorski i tak gra za frytki.Mi sie wydaje, ze jezeli Brozek rozwiazal umowe to musi byc z kims dogadany, moze ze Slaskiem?Bo chyba nie z Legia...