Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59221
Stary 10.08.2012, 17:04
No właśnie ciekawe po co Bednarz zatrudniał Miśkiewicza, wolę doświadczonego bramkarza, jest to jedyna pozycja na której lepiej mieć gracza po trzydziestce niż młodziaka. Miśkiewicz to moim zdaniem ten sam poziom co Jovanic, z tym że Milan zagrał 20x więcej spotkań od Michała.
Odpowiedz cytując