|
No właśnie ciekawe po co Bednarz zatrudniał Miśkiewicza, wolę doświadczonego bramkarza, jest to jedyna pozycja na której lepiej mieć gracza po trzydziestce niż młodziaka. Miśkiewicz to moim zdaniem ten sam poziom co Jovanic, z tym że Milan zagrał 20x więcej spotkań od Michała.
|