Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59217
Stary 10.08.2012, 16:24
syryls napisał(a):Wyświetl post
Paweł mógłby przyjść... wzamian za Sikorskiego, a tak to Wisła go nie zatrudni bo raz że Brożek będzie chciał kosmicznej pensji, a dwa to nas nie stac
Dokładnie jak to juz ktos powiedział za pozno na jego sprowadzenie a jezeli Paweł bedzie rzadał kosmicznych zarobkow to zaden polski klub go nie zatrudni bo w Polsce wszyscy maja problemy finansowe.
Odpowiedz cytując