syryls napisał(a):

|
Paweł mógłby przyjść... wzamian za Sikorskiego, a tak to Wisła go nie zatrudni bo raz że Brożek będzie chciał kosmicznej pensji, a dwa to nas nie stac
|
Dokładnie jak to juz ktos powiedział za pozno na jego sprowadzenie a jezeli Paweł bedzie rzadał kosmicznych zarobkow to zaden polski klub go nie zatrudni bo w Polsce wszyscy maja problemy finansowe.