dadek napisał(a):

zapominasz w tym wszystkim dopisywać "moim zdaniem" proroku
coraz rzadziej tu zaglądam bo takie biadolenie jak powyższe jest nudne i frustrujące... a ostatnio tutaj to jakaś plaga ; ciekawi mnie jedynie czy masz karnet kolego sympatyczny, czy też będziesz wylewał żale z przed monitora cały sezon....
żeby nie było OT... jest jak jest, z kasą krucho w całej Europie, czasem jeszcze jakiś arabski szejk sypnie forsą w jakimś paryżewie czy też Lądku Zdrój, za daleko od Nas żeby coś i nam skapnęło... w takiej sytuacji to się wydarzyło w letnim okienku jest dokładnie tym czego należało się spodziewać:
- Doszło 2 a nawet trzech zawodników do podstawowego bloku obronnego (licząc Burligę - nie wiem, nie obserwowałem meczy Ruchu, wcześniej kopał się po czole)
- z przodu straty niewielkie bez uszczerbku dla klasy sportowej (Biton, Małecki)
- zobaczymy na boisku kilku młodych chłopaków, co powinno być już dawno zrobione ale zawsze brakowało komuś przysłowiowych "jaj"
BONUS dla Mnie (rozumiem że nie dla wszystkich) to wypożyczenie Patryka 
mam nadzieję że jest tu więcej takich jak ja, którzy już nie mogą się doczekać przyszłej niedzieli, żeby zobaczyć jak "jedziemy" Bełchatów 3-0, najlepiej po bramkach "niewypałów"... i trzymajmy kciuki za trenera Probierza bo po nim pewnie tylko żal, smutek i cierpienie (w sensie że Smuda)
|
Idę na stadion bez względu na to, czy my wygrywamy, czy też nie - w związku z tym mam chyba prawo brać udział w dyskusji, jaki powinien być kształt Wisły. Oddzielam totalnie sferę sportową od kibicowskiej, bo inaczej dyskusja tutaj nie miałaby żadnego sensu... Jesli ktoś woli bujać w tym temacie w obłokach - proszę bardzo. Ale niech nikt nie wmawia komuś, że będzie tutaj wylewał swoje "żale" - Bednarz to dyrektor sportowy, którego powinno się jak najprędzej wyrzucić. A tłumaczyć się nie będę - proszę poszukać moich wypowiedzi od początku maja do teraz.