lazy napisał(a):

O jakich "szczytach władzy" mówisz? Konkretnie proszę.
KNF ostrzegała od dawna przed AG.
|
Może faktycznie przesadziłem, przepraszam, gdzie tam synowi do starego. On na razie osiągnął poziom kosodrzewiny
ale szybko ją przebrnie bo bezużyteczna fucha po godzinach za 5 koła, na pewno nie przeszkodzi, a jakie to kształcące doświadczenie. Biorąc po uwagę skąd firma wiadoma miała pieniądze.

Korzystając z naiwności ludzi, czyż to nie sedno
"polityki" do której chciałoby się iść? ...