|
Brożkowi wystarczy kilka spotkań w Wiśle i odzyska forme zacznie ładować bramki seryjnie tylko żeby przyszedł.Na kase nie powinien lecieć bo wie w jakim miejscu się znajduje a poważny klub go nie wezmie teraz.Arek Głowacki olał kase i gra u nas za średnie pieniądze mimo,że proponowano mu pozostanie na rok w Turcji więc i Paweł może nie oczekiwać setek tysięcy euro.
Ostatnio edytowane przez jacekbum : 10.08.2012 o godz. 15:15.
|