Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#582
Stary 10.08.2012, 14:54
Szczerze, jak się przystępuje do LM/LE to nie można stracić klasowych zawodników jak my rok temu(Stan Valckx +), i trzeba sie wzmocnić, Legia naprawdę może wejść do fazy grupowej. Zobaczcie co Rosenborg wyczyniał w poprzedniej rundzie.
Odpowiedz cytując