Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
59207
10.08.2012, 14:43
westersyl
napisał(a):
http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...tay&IND=11147#
Paweł Brożek rozwiązał kontrakt z Trabzonsporem.
Uważam, że dla piłkarza tej klasy powinno się znaleźć miejsce w naszej kadrze, zresztą Bednarz sam deklarował chęć sprowadzenia go na R22.
Chyba byłbym za chociaż nie wiadomo co ten Paweł jest jeszcze w stanie zagrać.
Jak nie zagranica to pewnie raczej Lechia albo Śląsk..
Będę bardzo bardzo zaskoczony jak przyjdzie do Wisły.
arti