|
Generalnie ten sezon będzie zależał od postawy Legii.
Jak Legia odpadnie z Rosenborgiem, to ten sezon będzie z tych katastrofalnych poniżej 3 punktów.
Jak Legia przejdzie Rosenborg to jest szansa na 4. Czyli taki sezon przyzwoitości, a że ostatnie 2 lata były dobre, to generalnie nie będzie źle.
|