Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 10.08.2012, 12:52
Generalnie ten sezon będzie zależał od postawy Legii.

Jak Legia odpadnie z Rosenborgiem, to ten sezon będzie z tych katastrofalnych poniżej 3 punktów.

Jak Legia przejdzie Rosenborg to jest szansa na 4. Czyli taki sezon przyzwoitości, a że ostatnie 2 lata były dobre, to generalnie nie będzie źle.