AgresywnyChomik napisał(a):

Rozumiem, że śledziłeś poczynania Piotrka w Turcji? Z tego co pamiętam przed kontuzją grał w podstawowym składzie, nawet w którymś z wywiadów Głowacki pół żartem pół serio mówił, że trener od niego rozpoczyna ustalanie składu. No ale może się mylę... Na pewno zaraz przedstawisz mi jakieś konkretne argumenty na potwierdzenie swojej jakże wyszukanej tezy "jassssssneee".