Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18570
Stary 10.08.2012, 10:56
St@chu napisał(a):Wyświetl post
W Polsce są dwa typy mediów: sprzedajny lewacki mainstream chodzący na pasku rządu i zagranicy oraz uczciwe, niezależne i niepokorne bardzo polskie gazety, radia telewizje i portale, reprezentująca najczęściej - zupełnie przypadkiem przecież - treści konserwatywne. Obywatelu (specjalnie dla prawicy - towarzyszu?): jeśli przypadkiem czytasz tytuły z pierwszej grupy, a co gorsza, jeśli nawet w najmniejszym stopniu się z nimi zgadzasz - jesteś lemingiem. Życie twoje jest już stracone.

Zacny cytat z Wprost. Myślę, że kółko wzajemnej adoracji, które tutaj urzęduje zgodzi się z nim bez mrugnięcia okiem.
Jak rozumiem w założeniu miało to być sarkastyczne. Wyszło jak wyszło. Koledzy się już odnieśli. Mnie natomiast bardziej interesowałoby czy Ty zgadzasz się Tą opinią. A jeśli tak to dlaczego?