Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18566
Stary 10.08.2012, 09:30
St@chu napisał(a):Wyświetl post
W Polsce są dwa typy mediów: sprzedajny lewacki mainstream chodzący na pasku rządu i zagranicy oraz uczciwe, niezależne i niepokorne bardzo polskie gazety, radia telewizje i portale, reprezentująca najczęściej - zupełnie przypadkiem przecież - treści konserwatywne. Obywatelu (specjalnie dla prawicy - towarzyszu?): jeśli przypadkiem czytasz tytuły z pierwszej grupy, a co gorsza, jeśli nawet w najmniejszym stopniu się z nimi zgadzasz - jesteś lemingiem. Życie twoje jest już stracone.

Zacny cytat z Wprost. Myślę, że kółko wzajemnej adoracji, które tutaj urzęduje zgodzi się z nim bez mrugnięcia okiem.
Najogólniej trafiłeś w sedno. Jest stanowiący około 90 % przestrzeni medialnej mainstream który w zamian za kasę z reklam i przychylność przy udzielaniu koncesji propagandowo i fałszywie opisuje rzeczywistość tak aby obraz włazy dochodzący do zwykłego obywatela był nieskazitelny. Natomiast obraz przeciwników władzy w demokracji zwanych opozycją był jak najgorszy. Nie trzeba być błyskotliwym żeby tą, sprzeczną z podstawowymi zasadami demokracji, prawidłowość dostrzec. Wtedy kiedy się już zna mechanizm trudno zgadzać się z propagandą, Niestety duża część młodych wykształconych z dużych miast mechanizmu nie stara się zauważyć nie potrafi zgadzać się z czymś lub nie zwyczajnie to co powiedzą w TVN albo napiszą w GW przyjmuje za pewnik, no bo to są przecie media opiniotwórcze, nie jakieś tam tabloidy. I to są właśnie lemingi, dla nich przestawienie argumentu to podanie cytatu z mainstreamu i nic więcej nie trzeba. Nic to że cytat jest najczystszej postaci debilizmem jak ten że "brzoza urwała skrzyło", lemingowi on wystarcza. Matematyka, analizy, wyliczenia nie mają znaczenia, w GW napisali i koniec kto twierdzi inaczej to zacofany oszołom. Czy życie takich zawieszonych intelektualnie jest już stracone? Pewnie nie wystarczy wcisnąć reset. Poprzez podanie rzeczowej rzetelnej informacji, bez tłumaczenia co wypowiadający się miał na myśli, bez wyjaśniania co "tak naprawę" chciał powiedzieć, bez montowania i wycinania wypowiedzi itd. Wielu taki reset przeżyło po katastrofie, kiedy nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Lech Kaczyński z karła, kartofla, zawistnika, wstydu na cały świat stał się normalnym Polakiem prezydentem który dbał o polskie sprawy. Wystarczył tydzień, bo dużo nie trzeba, ziarno prawdy potrafi szybko kiełkować. Dlatego teraz jest taki strach przed Trwam. Oglądałeś kiedyś wiadomości na tv Trwam St@chu? Pooglądaj, najlepiej w porównaniu z TVN to pogadamy.

Szpen napisał(a):Wyświetl post
amen.
Ty Szpeniu i "amen"? Zwolennik aborcji, zabijania zapłonionych zarodków, zdeklarowany wróg kościoła, nowoczesny europejczyk i "amen".

Jak stary komuch...

" Oczywiście towarzyszu wiadomo ze Boga nie ma, ale jakby się nie daj Boże okazało ze jednak Bóg jest, to niech nas ręka boska broni"
Ostatnio edytowane przez Drozd : 10.08.2012 o godz. 09:39.
Hej Nasz TS !!