Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#559
Stary 10.08.2012, 04:01
Halooo? Tu ziemia!
Tutaj Polska a nie Holandia! Jeśli ty myślisz że kluby zainwestują w szkolenie a jednocześnie będą się wzmacniać transferami to naprawdę masz z głową coś nie tak.
U nas braki są nawet w uposażeniu Młodej a co dopiero w nich inwestować i wzmacniać 1 drużynę. Najlepszym przykładem jest twoja Legia. Sprzedali Rybusa, Borysiuka i co wzmocnili drużynę? Nie kolego. Idą własnie jedną wybraną drogą czyli wrzucaniem kolejnych młodych grajków.

Masz rację Wolski robi różnicę ale jak narazie w polskiej lidze. Tutaj wystarczą 2 zwody i jesteś gość więc bez szaleństw proszę. Już pominę fakt że żaden nie był wychowankiem...
Odpowiedz cytując