|
Halooo? Tu ziemia!
Tutaj Polska a nie Holandia! Jeśli ty myślisz że kluby zainwestują w szkolenie a jednocześnie będą się wzmacniać transferami to naprawdę masz z głową coś nie tak.
U nas braki są nawet w uposażeniu Młodej a co dopiero w nich inwestować i wzmacniać 1 drużynę. Najlepszym przykładem jest twoja Legia. Sprzedali Rybusa, Borysiuka i co wzmocnili drużynę? Nie kolego. Idą własnie jedną wybraną drogą czyli wrzucaniem kolejnych młodych grajków.
Masz rację Wolski robi różnicę ale jak narazie w polskiej lidze. Tutaj wystarczą 2 zwody i jesteś gość więc bez szaleństw proszę. Już pominę fakt że żaden nie był wychowankiem...
|