Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18563
Stary 10.08.2012, 02:13
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Ale placa w rublach czy w euro (niemieckich)?
Dobra, to byl taki maly zarcik. Nie moglem sie powstrzymac. Teraz juz dotrzymam slowa
Skoro uznałeś że jest to aż tak zabawne.... Każdy orze jak może.