Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#551
Stary 10.08.2012, 00:12
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Ale maja szkolenie. Tylko tyle i az tyle. A u nas Cupial po 15 latach porazek (brak LM) dalej uwaza ze to sie nie oplaca. Ech...
Heh gadasz jak by szkolenie było gwarantem awansu do LM a poza tym o ile wiadomo BC ma inny powód dlaczego jeszcze niema szkółki. Wałkujesz w kółko i to samo a tak naprawdę nie masz żadnych dowodów na to że się to nawet opłaci.

Wiadomo że szkolenie jest ważne i niema co się nad tym rozmywać ale bez przesady. Nawet w twojej ulubionej legii bryluje emeryt Saganowski...heh jaja?
Odpowiedz cytując