Bobek90 napisał(a):

|
Ale maja szkolenie. Tylko tyle i az tyle. A u nas Cupial po 15 latach porazek (brak LM) dalej uwaza ze to sie nie oplaca. Ech...
|
Heh gadasz jak by szkolenie było gwarantem awansu do LM a poza tym o ile wiadomo BC ma inny powód dlaczego jeszcze niema szkółki. Wałkujesz w kółko i to samo a tak naprawdę nie masz żadnych dowodów na to że się to nawet opłaci.
Wiadomo że szkolenie jest ważne i niema co się nad tym rozmywać ale bez przesady. Nawet w twojej ulubionej legii bryluje emeryt Saganowski...heh jaja?