Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18562
Stary 10.08.2012, 00:04
Ale placa w rublach czy w euro (niemieckich)?

Dobra, to byl taki maly zarcik. Nie moglem sie powstrzymac. Teraz juz dotrzymam slowa