Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
18562
10.08.2012, 00:04
Ale placa w rublach czy w euro (niemieckich)?
Dobra, to byl taki maly zarcik. Nie moglem sie powstrzymac. Teraz juz dotrzymam slowa
Bobek90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bobek90
Znajdź inne posty napisane przez Bobek90