Bobek90 napisał(a):

wislak68
Masz racje, tez sie niepotrzenie pobawilem.
Nie chodzilo mi o nauke madrosci PiS-owskiej
Ale mniejsza o to, to jest, jak juz wiemy, zabawa w psychologa. Niemniej sugerowanie ze Szpen pisze tutaj dla pieniedzy to juz paranoja i to ciezka. Szpenie, pisz gdzie trzeba sie zgloscic, sam chetnie zarobie 
Pisanie natomiast ze Szpen robi to z powodow problemow psychicznych tez, delikatnie mowiac, nie wskazuje na rzezki intelekt autora, czyli Ciebie.
No, to by bylo na tyle. Kloccie sie dalej, ja sie juz w to nie mieszam
|
No to już naprawdę nie wiem. Nie chodziło o psychologię. Nie chodzi o pieniądze. Nie chodzi o problemy psychiczne. O naukę okazuję się że też nie chodzi (bo pisowska). W takim razie bobku drogi o co Ci chodziło? Bo wygląda na to że wpadłeś tu ot tak pogadać sobie. Miło z Twojej strony ale będziemy Cię trzymać za słowo: nie masz nic do powiedzenia to lepiej się nie mieszaj.
PS: jeśli chodzi o pisanie za pieniądze to zgłoś się do najbliższego oddziału młodzieżówki PO. Robotę masz jak w banku.