Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#543
Stary 09.08.2012, 21:35
Jose napisał(a):Wyświetl post
Na Rumaku do Europy!!!!! Ale fajnie, że ten zespół ''gwarant'' dobrych pucharów odpadł. Amica zawiodła najbardziej bo jako jedyna z naszych drużyn, które odpadły była rozstawiona i faworytem w swojej parze.
Te ich achy i ochy mamy puchary, znów pełny stadion i wielkie firmy hehehehe trochę pokory. Myśleli, że mając ranking dostaną się do grupy bezproblemowo.
Ty to kiedys chyba w Poznaniu porzadny w....... dostales, bo co widze twoje posty to tylko o Lechu jaki to on jest zly, a juz .......enie ze najbardziej zawiedlismy to typowy kompleks, ale to dobrze, masz tak miec caly czas
Odpowiedz cytując