|
Nie ma co, z taka gra Legia w 4 rundzie eliminacyjnej nie bedzie miala najmniejszej szansy na awans jezeli trafia na mocnegoo przeciwnika. Nie sadze aby powotrzyła sie sytuacja z poprzedniego sezonu gdzie wyeliminowali Spartaka Moskwa. Jezeli chodzi o takie niespodzianki ze strony polskich klubow nic 2 razy z rzedu sie nie zdarza. Jedyna nadzieja dla Nich to dobre losowanie i bardzo słaby rywal.
|