Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 09.08.2012, 21:01
Żałosny jest ten Ruch. Na lige mierni gracze zapieprzający na maxa wystarczą, na europejskie puchary potrzeba coś więcej niż chęci, bez umiejętności można gówno zrobić.