Wyświetl pojedynczy post
Rogo
Junior Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 09.08.2012, 20:57
no zostały nam dwie drużyny Śląsk i Legia, na tą pierwszą raczej nie ma co liczyć
pytanie czy Legia będzie rozstawiona w 4 rundzie