Temat
:
Rozstawienia i rankingi UEFA. Sezon 2012/2013
Wyświetl pojedynczy post
Rogo
Junior Member
Od: 07.2012
Offline
#
52
09.08.2012, 20:57
no zostały nam dwie drużyny Śląsk i Legia, na tą pierwszą raczej nie ma co liczyć
pytanie czy Legia będzie rozstawiona w 4 rundzie
Rogo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rogo
Znajdź inne posty napisane przez Rogo