wislak68
Masz racje, tez sie niepotrzenie pobawilem.
Cytat:
Ale przyznam szczerze że o tym że Szpenio przychodzi tu aby czegoś się nauczyć nie pomyślałem . Chyba dlatego że wyjątkowo ciężko mu to idzie. Żadnych postępów. To jak Szpeniu: przychodzisz tutaj aby uczyć się od "paranoików"
|
Nie chodzilo mi o nauke madrosci PiS-owskiej
Ale mniejsza o to, to jest, jak juz wiemy, zabawa w psychologa. Niemniej sugerowanie ze
Szpen pisze tutaj dla pieniedzy to juz paranoja i to ciezka.
Szpenie, pisz gdzie trzeba sie zgloscic, sam chetnie zarobie

Pisanie natomiast ze
Szpen robi to z powodow problemow psychicznych tez, delikatnie mowiac, nie wskazuje na rzezki intelekt autora, czyli Ciebie.
No, to by bylo na tyle. Kloccie sie dalej, ja sie juz w to nie mieszam
