Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18558
Stary 09.08.2012, 18:59
wislak68
Masz racje, tez sie niepotrzenie pobawilem.

Cytat:
Ale przyznam szczerze że o tym że Szpenio przychodzi tu aby czegoś się nauczyć nie pomyślałem . Chyba dlatego że wyjątkowo ciężko mu to idzie. Żadnych postępów. To jak Szpeniu: przychodzisz tutaj aby uczyć się od "paranoików"
Nie chodzilo mi o nauke madrosci PiS-owskiej


Ale mniejsza o to, to jest, jak juz wiemy, zabawa w psychologa. Niemniej sugerowanie ze Szpen pisze tutaj dla pieniedzy to juz paranoja i to ciezka. Szpenie, pisz gdzie trzeba sie zgloscic, sam chetnie zarobie
Pisanie natomiast ze Szpen robi to z powodow problemow psychicznych tez, delikatnie mowiac, nie wskazuje na rzezki intelekt autora, czyli Ciebie.

No, to by bylo na tyle. Kloccie sie dalej, ja sie juz w to nie mieszam