Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59204
Stary 09.08.2012, 17:36
serek.c2 co do budżetu to raczej żaden problem najważniejsze że sytuacja jest stabilna.Kasa mogła sie wzbogacić był już sponsor gotowy wyłożyć kilka mln za sezon gdyby nie ustawa .Wisła jest na tyle znanym teamem i uznana marką że zapewne w tym sezonie nowy sponsor zawita znając szczęście Wisły to będzie jakiś browar,albo stary nowy sponsor albo inna uznana marka firma na rynku.Aczkolwiek możliwe że ten kto wykupi nazwę stadionu będzie chciał doinwestować w Wisłe.Zawsze trzeba mieć nadzieje liberator Probierz sie nie wychyla bo wie że w razie czego to Legionista pierwszy beknie za transfery i wtedy Probierz dostanie zielone światło puki co Probierz notuje nazwiska w notesie i czeka tylko na rozwój sytuacji z Legionistą który może sie pożegnać z Wisłą jeszcze tej zimy
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 09.08.2012 o godz. 17:48.
Odpowiedz cytując