Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19488
Stary 09.08.2012, 16:58
wooojo napisał(a):Wyświetl post
Artykuł z GW i wypowiedź Bunozy, trochę gość odleciał


Czy przyszły sezon może być przełomowy? Mam nadzieję, że taki będzie. Jestem młody i ciągle mogę liczyć na transfer do lepszej ligi. Jaka jest moja wymarzona? Każdy chciałby grać w jednej z pięciu najlepszych na świecie. Najbardziej pasowałbym chyba do angielskiej czy niemieckiej - twierdzi Bunoza.
Mówcie co chcecie,ale buchnąłem śmiechem, co za typ
On w Wiśle nie powinien grać, co mówić o Bundeslidze.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując