Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19487
Stary 09.08.2012, 16:30
Nie ma co lamentować, zderzenie na treningu. Często się zdarza, a praktycznie nie da się zapobiec. Świadczy to o tym na plus, że chłopaki nie odstawiają nogi i walczą na 100% na treningach o miejsce w składzie.
Odpowiedz cytując