Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY
Offline
#
19487
09.08.2012, 16:30
Nie ma co lamentować, zderzenie na treningu. Często się zdarza, a praktycznie nie da się zapobiec. Świadczy to o tym na plus, że chłopaki nie odstawiają nogi i walczą na 100% na treningach o miejsce w składzie.
Przemas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Przemas
Znajdź inne posty napisane przez Przemas