Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#527
Stary 09.08.2012, 16:05
W zeszłym sezonie mieliśmy 2 drużyny w LE ( o jedną za dużo ) to teraz nie będziemy mieć żadnej i bilans wyjdzie na 0.
Zgadzam się z poznaniakiem , rozje..ć pzpn bo w pucharach długo nic nie pokażemy a i repra co chwilę daje dupy. Wyj...ć pseudo grajków z wysokimi kontraktami i za te pieniądze stworzyć prawdziwe szkółki piłkarskie. Po jakimś czasie na pewno to zaprocentuje a w tym czasie nie będzie powodu do wstydu.
Odpowiedz cytując