Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59200
Stary 09.08.2012, 15:55
Myślę, że Bednarz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że może stracić posadę. Nie może być inaczej skoro podjął się pracy jako kozioł ofiarny/chłopiec do bicia. Na kimś rozczarowani fani muszą się wyżyć, a któż może być lepszy w takiej roli niż łysy Legionista. Cupiał doskonale wiedział kogo zatrudnić i po co.

Oczywiście zgodnie z przewidywaniami nie przyszedł żaden ofensywny boczny pomocnik. Nie jest zaskoczeniem, że nie ma nawet młodych zawodników na te pozycje skoro nie szkoli się młodzieży, a koordynatorowi grup młodzieżowych daje się popracować ledwie rok. Cudem będzie dochowanie się w ten sposób choćby jednego przyzwoitego gracza raz na 10 lat.

Wracając do braków na skrzydłach. Nie trudno przewidzieć, że przez nie do gry na boku często będzie zmuszony Melikson. Dzięki temu będziemy mogli boleśnie doświadczać gry dwoma defensywnymi pomocnikami, którzy zaliczają dobre podanie do przodu średnio raz na 3 mecze (Sobolewski i Wilk). Wypada liczyć tylko, że do popisów indywidualnych Meliksona i Ilieva dołożymy więcej gry zespołowej i będziemy w stanie ogrywać niewyobrażalnych ogórów jacy występują w naszej Ekstraklasie. Pozycja w czołówce nie jest nierealna. Gorzej może być z atrakcyjnością produktu jaki Wisła zaoferuje kibicom... Trudno liczyć na fajerwerki kiedy podąża się ścieżką minimalizmu, bylejakości i równania do dołu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując