Szpen napisał(a):

|
to, że na forum kibicowskim, na którym 99% uczestników ma silne poglądy prawicowe jestem w mniejszości, nie oznacza, że tak myśli całe społeczeństwo. Jak widać po wyborach i sondach, PiS nie ma szans na władzę w najbliższym czasie. Musiałoby nieźle pizgnąć w dół niczym w Grecji, aby mogli być brani pod uwagę. Ja rozumiem, że nawet tak chcielibyście, aby było. Ma pizgnąć, mamy się cofnąć w rozwoju 10 lat, aby tylko mieć władzę. Taka władza dla władzy. Na szczęście społeczeństwo inaczej odbiera świat.
|
1. Nigdzie nie pisze że wypowiadamy się tutaj w imieniu całej polskiej spoleczności
2. Rozumiem że definiujesz poglądy prawicowe z patriotycznymi i pro polskim. I dobrze tak ma być. Tylko gdzie w tym wszystkim jesteś ty i twoje poglądy?
3.Trudno żeby PIS miało wielkie szanse na wygraną jeśli w tym wg.ciebie demokratycznym kraju wszystkie publicznie dostępne stacje TV , sondażownie , najważniejsze portale internetowe są w rękach ludzi w mniejszym bądz większym stopniu powiązanych z towarzystwem byłych słuzb komunistycznych które PIS chce rozgonić na cztery strony świata.
4. Rozumiem że boli cię fakt że ktos popiera opcję która ma małe szanse na wygraną? cóż niektórzy mają kohones którym brakuje innym ale cóż się dziwić w czasach grodzkiego i biedronia
4. Szkoda że w swojej przenikliwości i wiedzy ekonomicznej nie dostrzegasz że w Grecji np.....nęło - jak mówisz- ponieważ oni mieli i mają ! dużo wyższe dochody , socjale etc, etc. U nas nie może aż tak odczuwalnie spaść bo nie jedziemy na tak wysokim koniu jak oni Włosi czy Hiszpanie. Socjale są na żenującym poziomie i jeszcze często przyznawane osobom które papiery załatwiaja na lewo, a dochody czy emerytury to nawet nie połowa tego co mają Grecy.
5. Na czym opierasz opinię że dojście do władzy PIS-u to cofnięcie o 10 lat wstecz. Przerabialiśmy to już tu 100 razy i nigdy nie odniosłeś się do przykładów posunięć rządu Kaczyńskiego któreby coś takiego mogło spowodować. Za przeproszeniem pieprzysz jak red.Cichy w GW sugerujący że AK to faszyści którzy wywołali powstanie żeby niedopuszczając do przejęcia Warszawy przez bohaterskich żołnierzy radzieckich chcieli przy okazji wymordować żydów, a jak już ludzie Stalina wkroczyli to zapanowało ogólna euforia i radośc tak że nawet polskie kobiety oddawały się przygodnym mężczyznom - głównie radzieckim aby płodzić nowych synów komunistycznej Polski
6.A na koniec (w ostatnim swoim zdaniu) ty jako prorok wypowiadasz się w imieniu społeczeństwa - mimo że sam to zarzucasz innym. Stara -dobra -szkoła komunistyczna, hehe