Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1736
Stary 09.08.2012, 12:37
lazy napisał(a):Wyświetl post
Ten wywiad jest hmmm... dziwny..?

Arogancja Probierza przysłoniła całą warstwę merytoryczną.

W zasadzie to nie wiem po co ktoś publikuje wywiad, z którego nic kompletnie nie wynika.
Może to taki wywiad którego nie było? Już był wałkowany zresztą taki to nawet chyba przez mnie.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując