lazy napisał(a):

Ten wywiad jest hmmm... dziwny..?
Arogancja Probierza przysłoniła całą warstwę merytoryczną.
W zasadzie to nie wiem po co ktoś publikuje wywiad, z którego nic kompletnie nie wynika.
|
Może to taki wywiad którego nie było? Już był wałkowany zresztą taki to nawet chyba przez mnie.