lorddavy napisał(a):

|
Jest pierwszy awans do 4 rundy LE. Po ciężkim boju ale dali rade ...
|
To oni jeszcze będą siebie i nas męczyli?
Przykre.
Tym bardziej, że zdaję sobie sprawę, że gdyby jakimś ślepym trafem Wisła w tym roku grała w Pucharach, wyniki wcale nie byłyby lepsze.