LucjuszWielki to troll. Nie widzicie jak was podpuszcza?
Dokarmiajcie go dalej, to poznacie kolejne alternatywne opinie na temat handlu i obsługi klienta. Teraz nawet w takich postkomunistycznych molochach jak Poczta Polska zmienia się podejście do klienta (serio, byłem w szoku jak po mojej skardze faktycznie ktoś się zainteresował sprawą i postawił listonosza do pionu

).
Nie można być aż tak głupim, więc na bank koleś was podpuszcza. Mnie już raz nabrał.
Reakcja klubu właściwa, ale dobrze żeby za słowami poszły czyny. Wisła mogła mieć sprzedaną lożę VIP, zamiast niej zarobi tylko na kilku karnetach - a i to tylko dlatego, że kupujący wykazali się bardzo wysoką tolerancją na chamstwo.
Zamiast kilkudziesięciu tysięcy złotych będą mieli tysiaka. I niestety nie ma wcale pewności, ze inny chętny na lożę się znajdzie
Dlatego dyskusja z
Lucjuszem jest bez sensu. Nikt nie jest tak głupi żeby nie widzieć różnicy między tysiącem złotych a - kilkudziesięcioma.