Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18548
Stary 09.08.2012, 12:00
Szpen napisał(a):Wyświetl post
to, że na forum kibicowskim, na którym 99% uczestników ma silne poglądy prawicowe jestem w mniejszości, nie oznacza, że tak myśli całe społeczeństwo. Jak widać po wyborach i sondach, PiS nie ma szans na władzę w najbliższym czasie. Musiałoby nieźle pizgnąć w dół niczym w Grecji, aby mogli być brani pod uwagę. Ja rozumiem, że nawet tak chcielibyście, aby było. Ma pizgnąć, mamy się cofnąć w rozwoju 10 lat, aby tylko mieć władzę. Taka władza dla władzy. Na szczęście społeczeństwo inaczej odbiera świat.
miała byc druga Irlandia za rządów Twoich liberałów a jesteśmy na trzecim miejscu od końca pod względem zarobków.Co 4 dziecko głodne, a 700 tyś urzedasów za rządów liberałow przybyło,mnozą sie spółki jak króliki na łące gdzie zapewne wiesz jak duuuże są tam zarobki.Do tego dodac ogromny dług jaki narobiła Twoja ekipa...bedziemy go spłacac przez następne 20 lat
Ostatnio edytowane przez AYALA : 09.08.2012 o godz. 12:03.