Szpen napisał(a):

kolejny co ma paranoje. po drozdzie i wislaku jest juz was trzech. to nie ja zyje w swiecie ubecko-oligarchicznym. to Ty i twoje lęki.
wpisałem kabaert donald tusk, dalem pierwszego linka i to powinno zamknac Ci ryjek. chcesz wiecej, to sobie poszukaj.
|
czuje się obrażony!

a gdzie jestem ja , Gwiaździsty ,darksun czy yarow ?. Zaniżasz sondaże człowieku żyjący w iluzorycznym świecie demokracji i sprawiedliwości , hehe
p.s. jak ktoś jest zainteresowany działalnością patriotyczną w ramach TSW piszcie na priv - dzisiaj odbedzie się kolejne spotkanie grupy.