Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18545
Stary 09.08.2012, 10:24
Szpen napisał(a):Wyświetl post
kolejny co ma paranoje. po drozdzie i wislaku jest juz was trzech. to nie ja zyje w swiecie ubecko-oligarchicznym. to Ty i twoje lęki.

wpisałem kabaert donald tusk, dalem pierwszego linka i to powinno zamknac Ci ryjek. chcesz wiecej, to sobie poszukaj.
czuje się obrażony! a gdzie jestem ja , Gwiaździsty ,darksun czy yarow ?. Zaniżasz sondaże człowieku żyjący w iluzorycznym świecie demokracji i sprawiedliwości , hehe

p.s. jak ktoś jest zainteresowany działalnością patriotyczną w ramach TSW piszcie na priv - dzisiaj odbedzie się kolejne spotkanie grupy.
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 09.08.2012 o godz. 10:40.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej