Ja mam osobiście defy bez plus i jestem bardzo zadowolony. Gdzie kiedyś miałem mocne uprzedzenie do motoroli.
Moja była pod prysznicem, na plaży, spadła na chodnik,w śnieg itp. Działa bez problemu, czasem się zwiesi, ale wszystko w dobrych proporcjach,tz jak otworzę 8 stron w operze i cos jeszcze pokombinuje
Plus ma lepszy procesor i i jesli nie zepsuli tego co dobre w modelu wcześniejszym i powiększyli baterię to polecam.
Ciekawy jest jeszcze Se neo v. Miałem w ręce i przypadł do gustu, jednak odporność Motki to duży plus.