Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59191
Stary 08.08.2012, 23:17
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Nie strzeli ani jednej bramki. Jest za słaby. Cały ten zespół nie jest w stanie zdobyć MP. Nie wierzę, że ktoś z czystym sumieniem mi teraz powie, że będziemy grali w pucharach. Mamy najgorszy zespół od 1997 roku. I niestety, jeżeli coś w myśleniu właściciela się nie zmieni, przegramy w tym sezonie z kretesem.
Mamy skład na poziomie Jagiellonii z jednym dobrym piłkarzem - Meliksonem, który dobrze grał ostatnio 11 miesięcy temu. Do tego przeciętni Genkow i Pareiko, którzy się nawet w naszej lidze niczym specjalnym się nie wyróżniają bo po prostu są na ich pozycjach lepsi zawodnicy w innych ekipach... No i reszta to już same koszulki... same koszulki z jakimiś nazwiskami, niektóre odkurzone jakby ze skansenu (Głowacki) i cała reszta szrotu. Doszło jeszcze paru totalnych no-name'ów. Zdecydowanie się zgadzam z powyższym postem. Najsłabszy skład, zdecydowanie najsłabszy skład od czasów kiedy Wiślacy reklamowali Unimila (ehh te czasy...)


Czym Wisła chce zachęcić do przyjścia na swój "piękny inaczej" stadion? Nie piszę tu o tych 8-10 tys. którzy i tak chodzą i przyszliby nawet jakby Bednarz sprowadził Wasiluka, Iwańskiego, Krzywickiego i ponownie Beto oraz naszym najgroźniejszym rywalem był Zawisza w I lidze, tylko pisze o tych pozostałych 23 tys miejsc... Pustych miejsc, które zapewne puste pozostaną...
Ostatnio edytowane przez thechris : 09.08.2012 o godz. 00:54.
Odpowiedz cytując