westersyl napisał(a):

Kogo ma na myśli ? Solorza ? Filpiaka ? JW ? Drzymałe ? Kuchara ? Ptaka ? Cacka ? może ten geniusz z Katowic od grillowania i kiełbas na stadionie.
Czy marzysz może o jakimś Arabie czy Turku, któremu nagle zechce się budować potęgę w Polsce...
|
Dobrym przykładem w kontekście Araba to Malaga, która po zdobyciu miejsca w lidze, dzięki któremu można grać w LM niby miała ruszyć na zakupy, a tu okazało się, że są ciągle niespłacone długi, transfer Cazorli też w sumie nie był opłacony i teraz to już wszyscy się zwijają.