yoda79 napisał(a):

Polecam wywiad z Rewińskim w przedostatnim UwarzamRze, który ujawnia jak obecny system zamknął usta niewygodnym satyrykom i muzykom, jak nie ma w mediach miejsca na żadne nawet dwuznaczności pod adresem ekipy Tuska. Smiać się można i należy tylko z opozycji, jak próbujesz z Tuska i jego ekipy zostaje odcięty prąd.