Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59184
Stary 08.08.2012, 20:00. Zmiana właściciela, zmiana taktyki
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Kogo ma na myśli ? Solorza ? Filpiaka ? JW ? Drzymałe ? Kuchara ? Ptaka ? Cacka ? Może ten geniusz z Katowic od grillowania i kiełbas na stadionie?
Dawno, dawno temu, zanim jeszcze Wisła Maskaantowa dotarła do FG LE, był pewien biznesmen mieszkający we Francji, który Waldemar Kita się zwał. Tenże człek majętny postanowił sobie Europę piłkarską zwojować i od Bogusława I Cupiała klub zwany Wisłą kupić zamierzał. Niestety, jego zamiary z roku Pańskiego 2007 skruszyły się wnet, jak lichy mur pod uderzeniem tarana, kiedy z zamku w Myślenicach rozległy się trwogę niosące słowa: HOLA !

Możemy sobie gdybać, czy Wiśle potrzebny jest nowy właściciel, czy lepsza polityka sportowo- organizacyjny, transfery nowych piłkarzy czy h** wie co jeszcze. Fakt faktem, że w pucharach ma okazję pograć i zarobić $$$ wiele drużyn. Ja rozumiem, że do LM trudno jest się dostać. Ale już same play-offy to okazja na sporą gotówkę (ponad 3 "bańki"). Nawet bieda w klubie nie zwalnia od myślenia. Zainwestowany przykładowy milion na transfery piłkarzy może przynieść ze 3 mln "zwrotu". Udało się Wiśle w zeszłym roku, dlaczego racjonalnie nie spróbować takiego kroku raz jeszcze (tylko bez przepłacanych Jaliensów, of course)?
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując