Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59182
Stary 08.08.2012, 19:01
Panowie czytam to forum i już się niczemu nie dziwię ................. rok temu napisałem nam WIŚLE jest potrzebny nowy właściciel NORMALNY nic ale to nic się nie zmieniło patologia trwa i ma się dobrze.
Odpowiedz cytując