Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59179
Stary 08.08.2012, 17:18
Jedyny konkretny zawodnik, który się przewijał w kontekście Wisły to był Michel z Arisu. Reszta to loteria, żeby nie powiedzieć kpina z kibica. W sumie takiego naiwniaka jak kibic piłkarski w Polsce to ze świecą szukać. Więc teraz czas się łudzić, że te transfery wypalą, a Wisła wygra MP i awansuje do LM. xD
..
Odpowiedz cytując