|
Jedyny konkretny zawodnik, który się przewijał w kontekście Wisły to był Michel z Arisu. Reszta to loteria, żeby nie powiedzieć kpina z kibica. W sumie takiego naiwniaka jak kibic piłkarski w Polsce to ze świecą szukać. Więc teraz czas się łudzić, że te transfery wypalą, a Wisła wygra MP i awansuje do LM. xD
. .
|