bonawentura napisał(a):

|
Ale co mu do diabła Cupiał załatwia piłkarzy? Bo nie rozumiem, dlaczego mielibyśmy mu odpuścić?
|
Cupiał decyduje ile kasy Bednarz może przeznaczyć na transfery jaki kontrakt maksymalny może dać zawodnikowi i pewnie też ostatecznie decyduje o transferze czy brać kogoś poleconego czy nie brać.
Ja sam byłem wściekły na Bednarza,że za Małeckiego nikt nie przyszedł mimo,że miał przyjść ale teraz już rozumiem,że Bednarz to marionetka a Cupiał o wszystkim decyduje nawet o takich pierdołach jak sprowadzenie wolnego taniego gracza.
Nie dziwmy się już dlaczego mamy darmowych tanich zawodników ,trzeba Arkowi Głowackiemu dziękować,że nie leci na kase bo mógł grać w Turcji i zarabiać kokosy a wybrał Wisłe.