Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59174
Stary 08.08.2012, 15:59
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Ale co mu do diabła Cupiał załatwia piłkarzy? Bo nie rozumiem, dlaczego mielibyśmy mu odpuścić?
Cupiał decyduje ile kasy Bednarz może przeznaczyć na transfery jaki kontrakt maksymalny może dać zawodnikowi i pewnie też ostatecznie decyduje o transferze czy brać kogoś poleconego czy nie brać.
Ja sam byłem wściekły na Bednarza,że za Małeckiego nikt nie przyszedł mimo,że miał przyjść ale teraz już rozumiem,że Bednarz to marionetka a Cupiał o wszystkim decyduje nawet o takich pierdołach jak sprowadzenie wolnego taniego gracza.
Nie dziwmy się już dlaczego mamy darmowych tanich zawodników ,trzeba Arkowi Głowackiemu dziękować,że nie leci na kase bo mógł grać w Turcji i zarabiać kokosy a wybrał Wisłe.
Odpowiedz cytując