KOALIK napisał(a):

Witamy kolejny szrot z zagranicy. Witamy nowego Beto, witamy nowego Branco, witamy nowego Vargę, itp. Zawodnik, który był za słaby dla jednej z gorszych drużyn w Danii ma być wzmocnieniem dla Wisły. Jestem pewien, że Piotr Brożek po miesiącach nie grania jest lepszym zawodnikiem niż kolejny wygnaniec z innego kraju. Moja ulubiona wyliczanka importowanych odpadów wkrótce się powiększy.
Z drugiej strony mnie już nic nie zdziwi. Lamey zagrał w czterech meczach przez cały rok, a mimo to dostał bajeczny kontrakt i miał być wg wielu kibiców zbawieniem.
|
Jak bajeczny kontrakt dostal Lamey ? Na poziomie tego co dostaje Balotelli w Man C ? Czy na poziomie Bamboledy z Amici ? Widziałeś jego kontrakt ? Kurcze poważnie pytam bo nie pamiętam kwoty jego kontraktu, ba nawet jej chyba nie widziałem nigdzie.