MichaelMyers napisał(a):

|
Tu nawet LE nie bedzie, bo odpadniemy z czyms na poziomie Levadii z tym lysym centusiem, jezeli tu jeszcze bedzie.
|
boze ale z ciebie pustak, bednarz najwyrazniej ma takie wytyczne od nad prezesa czyli Cupiała. no chyba że chodzi ci o to że Łysy jest centusiem bo nie wyciagnie ze swojej prywatnej skarpety kilku baniek Euro na transfery...
nie bronie Bednarza ale on tu jest marionetka i gówno ma do gadania