Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59169
Stary 08.08.2012, 15:39
lepiej, że podpisali niż gdyby nie podpisali. Ale prawda jest taka, że jak złapie kontuzje lub kartki to zostajemy z Bunozą lub z ME i dalej jesteśmy w czarnej dupie...
Oczywiście nie ma co liczyć, że ściągną kolejnego na LO.
Odpowiedz cytując