syryls napisał(a):

|
Przecież LM za kadencji Bednarza nie będzie, wybijcie sobie to z głowy, MP może zdobyć każdy. Nawet gdybyśmy zdobyli MP, to Bednarz nam wszystko wysprzeda i sprowadzi jeszcze gorszych...
|
Tu nawet LE nie bedzie, bo odpadniemy z czyms na poziomie Levadii z tym lysym centusiem, jezeli tu jeszcze bedzie.