Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59159
Stary 08.08.2012, 14:12
syryls napisał(a):Wyświetl post
Przecież LM za kadencji Bednarza nie będzie, wybijcie sobie to z głowy, MP może zdobyć każdy. Nawet gdybyśmy zdobyli MP, to Bednarz nam wszystko wysprzeda i sprowadzi jeszcze gorszych...
Tu nawet LE nie bedzie, bo odpadniemy z czyms na poziomie Levadii z tym lysym centusiem, jezeli tu jeszcze bedzie.
Odpowiedz cytując