Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59157
Stary 08.08.2012, 14:09
Przecież LM za kadencji Bednarza nie będzie, wybijcie sobie to z głowy, MP może zdobyć każdy. Nawet gdybyśmy zdobyli MP, to Bednarz nam wszystko wysprzeda i sprowadzi jeszcze gorszych...
Odpowiedz cytując