Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59156
Stary 08.08.2012, 13:58
Odpuscmy ta LM jak bedzie to bedzie ale w moim mniemaniu jest to nieistotne dla przyszlosci klubu. Ludzie zarzadzajacy przewala bezmysnie kazde pieniadze.
Odpowiedz cytując