MichaelMyers napisał(a):

|
Na bialorusi to sa klepiska do gry w pilke, a Bate nie ma zadnej konkurencji w lidze i monopol na skupowanie najlepszech pilkarzy stamtad, tak samo jak Wisla przez pierwsze kilka lat z Cupialem.Widziales na jakis stadionach tam graja w ogole?Po prostu Bate ugralo sobie wspolczynnik wysoki i dzieki temu jest rozstawione w el.a co do ligi ich najlepsze zespoly po bate prezentuja poziom sredniakow z naszej ligi, nie pisz glupot.Jeden stadion w Gdansku kosztowal wiecej niz wszyskie na bialkorusi ligowe.
|
No to mają 18 klepisk, a Wisła ma z tego co się orientuję jedną sralnie dla psów. W tych warunkach 6 normalnych boisk treningowych by już dużo dało jeśli chodzi o pracę z piłkarzami.