Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59153
Stary 08.08.2012, 13:41
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Na bialorusi to sa klepiska do gry w pilke, a Bate nie ma zadnej konkurencji w lidze i monopol na skupowanie najlepszech pilkarzy stamtad, tak samo jak Wisla przez pierwsze kilka lat z Cupialem.Widziales na jakis stadionach tam graja w ogole?Po prostu Bate ugralo sobie wspolczynnik wysoki i dzieki temu jest rozstawione w el.a co do ligi ich najlepsze zespoly po bate prezentuja poziom sredniakow z naszej ligi, nie pisz glupot.Jeden stadion w Gdansku kosztowal wiecej niz wszyskie na bialkorusi ligowe.
No to mają 18 klepisk, a Wisła ma z tego co się orientuję jedną sralnie dla psów. W tych warunkach 6 normalnych boisk treningowych by już dużo dało jeśli chodzi o pracę z piłkarzami.
Odpowiedz cytując