Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1177
Stary 08.08.2012, 12:36
Taka cisza w temacie a tutaj kolejny Polak staje do Kliczki


Cytat:
Jak dowiedziała się redakcja Bokser.Org, Mariusz Wach (27-0, 15 KO) podpisał kontrakt na walkę z Władimirem Kliczką (58-3, 51 KO). Polak zmierzy się z niepokonanym od ośmiu lat czempionem pod koniec roku na stadionie Imtech Arena w Hamburgu. Stawką pojedynku będą należące do Ukraińca pasy mistrzowskie WBO, WBA, IBF i IBO

Obecnie obozy obu pięściarzy negocjują ostatnie szczegóły. Konfrontacja "Wikinga" z panującym mistrzem odbędzie się pod koniec listopada bądź na początku grudnia. Bohaterowie zawalczą na mogącym pomieścić blisko 60 tysięcy widzów obiekcie piłkarzy HSV Hambrug.

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując