Taka cisza w temacie a tutaj kolejny Polak staje do Kliczki
Cytat:
Jak dowiedziała się redakcja Bokser.Org, Mariusz Wach (27-0, 15 KO) podpisał kontrakt na walkę z Władimirem Kliczką (58-3, 51 KO). Polak zmierzy się z niepokonanym od ośmiu lat czempionem pod koniec roku na stadionie Imtech Arena w Hamburgu. Stawką pojedynku będą należące do Ukraińca pasy mistrzowskie WBO, WBA, IBF i IBO
Obecnie obozy obu pięściarzy negocjują ostatnie szczegóły. Konfrontacja "Wikinga" z panującym mistrzem odbędzie się pod koniec listopada bądź na początku grudnia. Bohaterowie zawalczą na mogącym pomieścić blisko 60 tysięcy widzów obiekcie piłkarzy HSV Hambrug.
|